SepetimSipariş Ara Toplamı :0,00 TL

Servise gönderilen ürünlerin çoğu uzaktan yardım ile çözümlenebilir. Teknik destek masasına yazdınız mı?
 

1.  reeder.com.tr’ye üye girişi yapınız, aşağıdaki resimdeki gibi GİRİŞ'e tıklayınız. Eğer üye iseniz ve giriş yaptıysanız HESABIM'a tıklamanız yeterli olacaktır.2.  Üye değilseniz üye ol butonuna tıklayarak üyelik işleminizi yapınız. Eğer üyeyseniz giriş yapınız.

 
3.  Üye girişi yaptıktan sonra sayfanın üst kısımdan "Hesabım" bölümüne tıklayınız.

 

 

4.  HESABIM ana menüsünde alt başlıklarda "SERVİSE ÜRÜN GÖNDERME" bölümünü tıklayınız.5.  TEKNİK SERVİS ÜRÜN GÖNDERİ TALEBİ formunu doldurduktan sonra ONAYLA butonuna basarak formu gönderiniz. Yasal tamir süresi 20 gündür. Ekspres hizmetten (48 saat hizmeti) 35TL farkla faydalanabilirsiniz. Formda açıklamalarda lütfen EXPRES SERVİS yazınız.

6. Ürününüzü kargo için hazırlayınız. Kargo ile ilgili aşağıdaki kurallara uymanız gerektiğini hatırlatır, bunları dikkatle okumanızı rica ederiz.

 

Ambalajlama hatasından dolayı Taşıyıcının ve üçüncü şahısların görecekleri zararlardan gönderen sorumludur. Gönderen ; eksik veya kusurlu ambalajlamadan kaynaklanan hasarlardan dolayı Taşıyıcıya kusur atfında bulunamaz ve herhangi bir tazminat talep edemez.

 

Taşıyıcı, taşınması kanunla yasaklanmış veya izne bağlanmış olup da buna dair gerekli belgeleri ibraz edilmemiş eşya ile çabuk bozulabilen, çabuk kırılabilen, fena ve ağır koku veren, yanıcı, patlayıcı, zehirli, akıcı, aşındırıcı, manyetik güçlü, radyoaktif, uçucu gaz ve benzer özelliklere sahip maddeleri taşımaz. Çek, bono, poliçe, hisse senedi, tahvil vb. her türlü kıymetli evrak, altın, mücevherat , nakit para ve posta kanununa aykırı kargolar taşınmaz.Taşıma konusunda yasalarla getirilmiş kısıtlamalara uyar. Bu maddeye aykırı şekilde kargo teslim eden , gönderen, taşıyıcı veya üçüncü şahısların bu nedenlerle uğradığı tüm zararlardan sorumlu olduğunu ve zararı tazmin etmeyi baştan itibaren kabul eder.

Gönderen, kargonun ambalajlanmasına, taşınmasına ve teslimine ilişkin tüm kurallar dahil olmak üzere yürürlükteki yasalar ve hükümet kararlarına uymak, gerekli tüm bilgileri sağlamak ve yasaların gerektirdiği tüm belgeleri Taşıma irsaliyesine eklemek zorundadır. Gönderenin bu hükme uymaması nedeniyle meydana gelecek zarar, harcamalar ve oluşabilecek gecikme ve anlaşmazlıklardan gönderen sorumludur.

 

7. Yukarıdaki talimatlar uyarınca hazırladığınız kargonuzu aşağıdaki adresimize gönderiniz.

 

Selekt Bilgisayar

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi

EGS Business Park B-2 No:76

Yeşilköy İstanbul

0850 811 REED

*Servise gönderilen ürünlerin çoğu uzaktan yardım ile çözümlenebilir. Teknik destek masasına yazdınız mı?